Obsah fóra

lamky.net banner
Registrácia  •  Prihlásenie
 Pro Evolution Soccer 2017 [XBOX360] Zobraziť nasledujúcu tému
Zobraziť predchádzajúcu tému

Pridat tému do záložiek
Odpovedať na tému Thank Post
Autor Správa
jaja99   
Darca & Uploader


Založený: 31.08.2007
Príspevky: 2129
SMS donate: 15

PríspevokZaslal: So Sep 10, 2016 11:48 am Odpovedať s citátomCelkom dole

  Pro.Evolution.Soccer.2017.PAL.XBOX360-COMPLEX [10.09.16]
  Image


  Image


  POPIS: PES 2017: PRO EVOLUTION SOCCER [XBOX 360]
  Image
  PES 2017: Pro Evolution Soccer, návrat oceňovanej série na PC a konzoly je znova plný noviniek, úprav a vylepšenej kvality. Hra sa snaží udržať si titul najlepšej športovej hry už po tretí krát, po úspešných rokoch 2014 a 2015.

  Tohtoročná verzia je zameraná na zisk interaktívnej reality v ovládaní, aj v autentickej vizuálnej stránke. Pohltenie v hernej prezentácii a interaktívnych, taktických elementoch zlepšujú zážitok pre hráčov, pri tom ako sa produkt snaží maximalizovať zábavu z hrania proti hráčom, pri všetkých spôsoboch.

  Reálny dotyk
  Vo futbale delí najlepších od zvyšku ovládanie prvého dotyku. V hre PES 2017: Pro Evolution Soccer je prvý dotyk kalkulovaný podľa hráčskych štatistík a taktiež zlepšením reálnej fyziky lopty. Uvidíte ako rôzny hráči ovládajú loptu unikátnymi a rôznymi spôsobmi, ktoré budú záležať na vašom ovládaní, diktovať priebeh hry podľa ich reakcií na nepredvídateľné pohyby lopty. Taktiež uvidíte zvýšenie pri kontrole zisku nahrávky a hráči budú schopní vizuálne vykonávať plánované akcie, od zisku nahrávky, až po ďalšie rozohranie lopty.
  Precízne nahrávky
  Kombináciou reálneho dotyku a reálnej fyziky lopty, sa v hre PES 2017: Pro Evolution Soccer z nahrávania stáva umenie. Mnoho faktorov ovplyvňuje rýchlosť a presnosť lopty. Základom sú štatistiky a schopnosti hráča, a k nim sa pridávajú smer a uhol, ktoré sa spájajú s prirodzenými animáciami. Nahrávky, ktoré budú vykonané v najlepšej situácii a s najlepším načasovaním, vytvoria perfektnú trajektóriu, vďaka ktorej budete mať skvelý pocit zadosťučinenia pri vykonaní úžasných nahrávok.
  Autentická vizuálna stránka
  V hre PES 2017: Pro Evolution Soccer uvidíte veľké zmeny, vďaka ktorým zažijete autentický vizuálny zážitok dosiahnutý vďaka lepšiemu zapracovaniu Fox Engine. Taktiež sa zdvojnásobili svetelné efekty, boli prerobené textúrové modely divákov a ihriska, čím sa vizuálne efekty stávajú realistickejšími ako kedy predtým. Uvidíte detaily ako para vychádzajúca z úst hráčov v zime, kvapky odlietajúce zo siete brány pri dotyku lopty a kúsky trávnika odlietajúce pri zakopnutí. Tiene počas denných zápasov sú viac viditeľné a taktiež uvidíte sprejové línie pri kopaní priamych kopov. Nič nezostalo nedotknuté, od modelov hráčov, svetiel, divákov, ihriska a štadiónu. Žiadna športová hra nikdy nevyzerala tak realisticky.
  Prirodzený pohyb hráčov
  Nové vymoženosti ako reálny dotyk a precízne prihrávky získali veľa výhod vďaka pridaniu stoviek animácií, čím hra získala obrovskú škálu pohybov pri spracovaní a nahrávaní lopty. Hráčske interakcie boli taktiež ďalej vyvinuté podľa individuality hráčov, ktoré sú viditeľné pri detailných pohyboch (napr. Giroud má silnú fyzickú kondíciu, Özil má silný balans). Reprezentácia telesného balansu pri fyzickom súboji je silne podporovaná dvomi novými parametrami.
  Brankári
  Brankári zažili veľký skok v kvalite vďaka pridaným pohybom a animáciám, ktoré vytvárajú najagilnejších brankárov v histórii série. Okamžite reagujú na strely, ktoré zahŕňajú aj rýchle dohrávanie, brankári okamžite skočia do akcie po dopadnutí. Ďalšie vylepšenia boli urobené pre situácie, ktorým budú brankári čeliť, zahŕňajúc tri podstatné časti. Tieto zahŕňajú vyrážanie striel mieriacich k ich nohám, instantné reakcie na strely mieriace na neočakávanú stranu a zákroky končekmi prstov, ktoré zabránia strelám prejsť za gólovú líniu. S novými, inteligentnými brankármi nebude skórovanie tak jednoduché. Fyzika lopty pri brankárskych zákrokoch je podobná skutočnosti, čo môžete vidieť na odraze lopty, ktorá je odrazená od rôznych častí tela brankára. Útočné momenty budú dramatickejšie, vďaka čomu získate skvelý pocit pri skórovaní gólov.
  Úplná kontrola tímu
  Séria je známa hĺbkou pri kontrole herného štýlu tímu, s novými vymoženosťami budú mať hráči možnosti zmien za behu hry. Hráči budú môcť instantne meniť útočnú a obrannú mentalitu tímu, ktorá môže byť zmenená jednoduchým ovládaním, čím môžete reagovať na nepredvídateľné situácie. Obráňte vedenie, alebo požeňte tím k skórovaniu, voľba je na Vás.
  Ovládanie rohových kopov
  Ovládajte defenzívne a ofenzívne stratégie pri zahrávaní štandardných situácii, čím pridáte novú dimenziu k zahrávaniu rohových kopov. Pohnutím D-padu pri rohoch sa zobrazí škála možností, čim budete môcť prispôsobiť každý moment vášmu hernému štýlu. Defenzívne možnosti zahŕňajú zónové bránenie, alebo držanie si jedného hráča. Ofenzívne možnosti sú taktiež obsiahnuté, ako napríklad zaplnenie 6 yardového územia, alebo vláčik, pri ktorom hráči útočia na loptu v rovnej línii.
  Pokročilé možnosti
  Stratégie, ktoré sú individuálne definované, ako napríklad tiki-taka a tesné osobné bránenie, ktoré sú založené na ideológii tímu, môžu byť teraz zvolené v pokročilých inštrukciách, čím pridáte širokú škálu možností ako vyhrať. Renomované stratégia s veľkým pressingom, ako je Gegenpressing, protikladné stratégie ako silné osobné bránenie hráčov, môžete v týchto nastaveniach taktiež nájsť.
  Prispôsobivé AI
  Po prvý krát sa AI naučí ako hráte, bude počúvať vaše strategické plány, plniť pokročilé inštrukcie a prispôsobí sa zmenám taktík. Často nahrávate hviezdnemu hráčovi? Nepriatelia ho začnú zdvojovať a silno osobne brániť. Často tvoríte akcie na krídlach? Hráči začnú pokrývať fullbackov a vy si budete musieť rozmyslieť vaše akcie. AI taktiež prispôsobí svoje útočné stratégie, ak budete často zachytávať dlhé pasy, zmenia spôsob nahrávania na krátke nahrávky.

  myClub
  Skauti, ktorí sú určení na získavanie potrebných hráčov, budú dostupní v aukcii. Ak získate správneho skauta, ktorého špecializované oblasti pokrývajú vašu hviezdu, jej objavenie bude o to ľahšie. Nové funkcie podporujú skautov, čím je zaistené že sa budú viac snažiť, ak im presne opíšte aký druh hráča hľadáte.
  Vďaka top agentom a špeciálnym agentom bude jednoduchšie získať hráčov s hodnotením nižším ako 75 bodov.
  Taktiež boli vytvorené nové návody na hranie pri štarte myClub módu, vďaka čomu sa nováčikovia aj veteráni môžu o ňom všetko naučiť.
  Budete mať možnosť prezrieť si herný štýl a tendencie oponentov pri pripájaní sa k online zápasu.
  Majstrovská liga
  Podstatné zmeny prestupového systému, nové špecializované rozpočty na prestupy a platy hráčov. Viac možností pri vyjednávaní, ako napríklad 6 mesačné hosťovanie a získavanie hráčov počas ich hosťovania.
  Pridaný časový element do posledného prestupového dňa, pridaný konečný termín, ktorý pridá napätie a vzrušenie pri získavaní hráčov.
  Riaditelia klubov budú radiť hráčom pri vyjednávaní.
  Obľúbené tímové úlohy sa rozrastú na 22, uvidíte úlohy ako zlý chlapec, alebo hrdina. Toto dodáva viac charakteru vášmu tímu.
  Vylepšený systém rastu hráčov, hráči nebudú získavať iba schopnosti, ale aj techniky. Niektorým hráčom sa môžu schopnosti zlepšiť na hosťovaní.
  Denné a nočné zápasy, zohľadnené reálne časy výkopov.
  Tréningový systém bol ďalej vylepšený, hráči sa môžu naučiť rôzne techniky a vybudovať si herný štýl. Hráči sa budú môcť naučiť nové herné pozície, čím si môžete vytvoriť tím snov.
  Versus - analýza zápasov
  Nová vymoženosť, ktorá sleduje históriu hráčov v offline zápasoch s priateľmi, taktiež ako vaše herné štýly.
  Nikdy sa nebude musieť hádať o tom, kto je lepši, tento mód bude sledovať výhry, prehry, remízy a góly.
  Versus taktiež do hĺbky sleduje herný štýl, ako držanie lopty, alebo protiútoky. Taktiež zistíte aké sú vaše obľúbené pohyby.
  Rozhodcovia
  Vylepšené rozhodnutia pri zrážke hráčov pri rozhodovaní o fauloch. Menšie fauly budú rozhodnuté po výhode, toto zahŕňa aj udeľovanie kariet po ponechaní výhody.
  Štadióny
  Pridané ďalšie štadióny, od nových licencií, až po originálne dizajny. Úplné nové dizajny trávnikov pridávajú možnosti výberu siete brán, čím získate unikátny vzhľad na každom štadióne.
  Live Update
  Dostupné od prvého dňa pri pripojení online. Týždenné updaty budú teraz stiahnuteľné pre všetky offline režimy. Toto umožní všetkým hráčom s pripojením hrať s úplne najnovšími zmenami v tímoch. Toto bude platiť aj pre európske zimné prestupové obdobie.
  Prezentácia
  Úplne nový dizajn menu naprieč celou hrou, od hlavného menu, cez predzápasové nastavenia, až po zápasy. Značné zmeny v prezentácii zápasov, HUD a systéme prehrávania zápasov.Linky sa zobrazia až po prihlásení. Prihlás sa
Chces vidieť plný obsah a nie si zaregistrovaný? Zaregistruj saLinky sa zobrazia až po prihlásení. Prihlás sa
Chces vidieť plný obsah a nie si zaregistrovaný? Zaregistruj sa


  Image
  Region: Image
  Language: Image Image Image Image Image Image Image
  SS Version: 2 (trusted)
  Source: DVD9 / XGD2 Image
  Dashoboard: v2.0.17349.0
  Flash: LT+ 3.0
  ORIGINAL RELEASE DATE: 9/13/2016
  DEVELOPER: Konami Digital Entertainment Co., Ltd.
  PUBLISHER: Konami Digital Entertainment
  GENRE: Sports & Recreation
  FEATURES:
  - Offline players 1 - 4
  - Offline co-op 2 - 4
  - Dolby Digital
  ONLINE FEATURES:
  - Online multiplayer 1 - 22
  - Online co-op 1 - 11
  - Content downloads
  - Leaderboards
  Image


Image

Linky sa zobrazia až po prihlásení. Prihlás sa
Chces vidieť plný obsah a nie si zaregistrovaný? Zaregistruj sa

Image

Linky sa zobrazia až po prihlásení. Prihlás sa
Chces vidieť plný obsah a nie si zaregistrovaný? Zaregistruj sa  ImageLinky sa zobrazia až po prihlásení. Prihlás sa
Chces vidieť plný obsah a nie si zaregistrovaný? Zaregistruj sa


  1950MB parts - include ISO (+3% recovery data)
  Links are interchangeable...
  Linky sa daju lubovolne kombinovat...
  Ak pri rozbalovani hlasi chybu, opravte si chybny part vo Winrare!
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mailZobraziť autorove WWW stránky
---
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:      
Odpovedať na tému Thank Post


 Prejdi na:   Zobraziť nasledujúcu tému
Zobraziť predchádzajúcu tému
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Upozornenie: Žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri. Autor stránky neberie žiadnu zodpovednost za príspevky odoslané uživatelmi. Nepoužívajte tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkolvek materiálov, ku ktorým nemáte legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autor stránky odmieta akúkolvek zodpovednost za prípadne porušovanie zákonov. Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.
V prípade, že ste narazili na nelegálny obsah prosím okamžite kontaktujte administrátora portálu.Powered by phpBB © 2005 phpBB Group :: Časy uvádzané v GMT
[ Nacítanie: 0.2s ] :: [ 20 Queries ] :: [ 24,412 stránok za dnes ] :: [ Dnes DB: 431,151 ] :: [ Max DB: 13,059,503 ]